Podmínky a pravidla rezervačního systému

Náš on-line rezervační systém vám zjednoduší správu vašich rezervací. Současně v něm budete mít přehled o čerpání kreditu. 

O veškerém dění na Vámi založeném účtu budete vždy obratem informování na registrovaný email. O některých službách budete informováni formou SMS na registrovaný mobilní telefon.

Bez registrace není možné využívat služeb rezervačního systému. Pokud tak nebudou nastaveny speciální lekce / rezervace. 

Podmínky registrace

Před provedením registrace si přečtěte podmínky a pravidla rezervačního systému. Registrací do rezervačního systému potvrzujete seznámení s těmito podmínkami.

POZOR: Registrace je zpoplatněná paušáním poplatkem 90,-Kč měsíčně. Znamená to, že se každý měsíc z vašeho kreditu tato částka odečte. Poplatek slouží k vední vašeho účtu, správě rezervačního systému a tvorbě cvičebních videí do platformy FITplay. Dbejte na to, aby na Vašem kreditu byla tato částka vždy k dispozici !!!

 Při porušení podmínek rezervačího systému si vyhrazujeme právo vámi založenou registraci pozastavit (znepřístupnit), případně zrušit.

Postup registrace

Základní registraci provedete na stránkách rezervačního systému.

Po otevření stránky klikněte na políčko "Registrovat". Po vyplnění políček (s označením * jsou povinná) a následném uložení vám bude na uvedenou emailovou adresu zaslán potvrzovací email. Je třeba se přihlásit na svůj email a obratem email potvrdit kliknutím na přijatý odkaz. Tímto je registrace ukončena. 

Podmínky rezervace

Rezervaci může provést pouze registrovaný klient. Na jednu registraci lze rezervovat max. 3 místa na jednu cvičební lekci.

V případech, kdy nemáte možnost provést registraci a rezervaci online, je možné o registraci a rezervaci požádat telefonicky nebo tak učinit osobně ve sportovním clubu.

 

Postup rezervace

 • přihlaste se do rezervačního systému
 • v kalendáři si vyberte aktivitu 
 • zobrazí se okno Nastavení čerpání s dotazem, z čeho se má rezervace strhnout (kredit)
 • okamžitě budete informováni (v horní části stránky se zobrazí krátkodobě informační pole) -  rezervace proběhla v pořádku či rezervace se nezdařila + důvod nezdaru
 • v okně vámi zvolené aktivity v kalendáři se po úspěšné rezervaci zobrazí písmeno "R", současně je Vám odeslána zpráva na emailovou adresu s informacemi o provedené rezervaci
 • v mimořádných případech lze rezervaci provést po dohodě na recepci

 

Podmínky zrušení rezervace a penalizace

Rezervaci může zrušit pouze registrovaný klient, který danou rezervaci uskutečnil. Většina lekcí má svou penalizační zónu., tzn. čas před lekcí, kdy je již zrušení lekce penalizováno. Pokud zrušíte rezervaci před penalizační zónou, systém Vám vrátí celý kredit. Pokud zrušíte rezervaci v penalizační zóně, systém již kredit nevrací. Penalizační zóna je uvedena u lekce (zobrazí se po najetí myší na lekci)

 

Postup zrušení rezervace

 • přihlaste se do rezervačního systému
 • nastavte kurzor myši na lekci v kalendáři, na kterou jste přihlášení, nebo na lekci klikněte a pak klikněte na Zrušit rezervaci
 • okamžitě budete informováni (v horní části stránky se zobrazí krátkodobě informační pole) -  zrušení rezervace proběhlo v pořádku, nebo zrušení rezervace proběhlo v pořádku – PENALIZACE
 • v okně Vámi zvolené aktivity v kalendáři po úspěšném zrušení rezervace zmizí písmeno "R", současně je Vám odeslána zpráva na emailovou adresu s informacemi o provedeném zrušení rezervace
 • ke zrušení lekce dojde automaticky v případě, že není splněna podmínka minimálního počtu přihlášených klientů. Při automatickém zrušení lekce je kredit  automaticky přiřazen zpět na Váš účet. Ozrušení lekce budete informováni formou sms a emailem.

Podmínky náhradníka

Při naplnění kapacity na jednotlivých cvičebních lekcích se můžete přihlásit jako náhradník. Pokud se na vybranou lekci uvolní místo, rezervační systém pošle všem náhradníkům najednou sms a email s informací, že se místo uvolnilo a na Vás je abyste účast potvrdili (volné místo získá ten kdo jako první potvrdí účast v RS). Při rezervaci místa náhradníka se Vám z kreditu částka odečte, ale pokud účast nepotvrdíte, nebo se pro Vás místo neuvolní, bude Vám částka po skončení lekce vrácena. 

Do pozice náhradníka se lze přihlásit nejpozději 4 hodiny před zahájením vybrané aktivity. Po tomto časovém limitu se nelze přihlásit jako náhradník.

 

Podmínky kreditního systému a postup dobití kreditu

Kredit se dobíjí v hotovosti na recepci našeho centra, případně převodem na účet 107-1212130207/0100. Minimální částka pro dobití kreditu je 300,- Kč. 

Platnost kreditu od dobití je 12 měsíců. Minimální částka pro prodloužení platnosti kreditu je 300,- Kč

Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)